Umelecké potreby

U Nielsen SK s.r.o. nájdete v ponuke aj umelecké potreby - plátna, farby, štětce, ...

Nielsen SK s.r.o. je sesterskou spoločnosťou českej firmy NIELSEN CZ s.r.o., ktorá okrem širokej palety tradičných rámovacích materiálov a príslušenstva k nim ponúka tiež ART materiály a potreby pre umelcov. Obidve firmy úzko spolupracujú na predaji sortimentu obsahujúcom viac ako päť tisíc položiek; nájdete tu farby, štetce, plátna a všetko ostatné pre tvorbu základnými technikami (malba olejom, akrylom, akvarelom a kresbu tradičnú aj pastelom), taktiež aj ďalšie materiály, pomôcky a vybavenie pre umeleckú činnosť. Sortiment celej ponuky je orientovaný na materiály v tej najvyššej umeleckej kvalite, materiály sú určené predovšetkým pre študentov umeleckých škôl, nadšených umelcov amatérov aj rydzích profesionálov.

Väčšinu informácií o ponúkaných umeleckých materiáloch nájdete na adrese www.nielsen.cz. Materiály si môžete objednať v režime koncového predaja v internetovom obchode www.nielsen.cz  (je funkčný aj v Eur), alebo priamo u pracovníkov firmy Nielsen SK s.r.o. v Bratislave. U zásielok na Slovensko je možno vybrať z rôznych variánt doručenia:

  • osobný odber ZADARMO - osobne v objekte firmy Nielsen SK (objednávky sú dovážané každý utorok)
  • odvoz v rámci Bratislavy - pre veľkoobchodných zákazníkov (objednávky sú dovážané každý utorok)
  • odoslanie prepravnou spoločnosťou po Slovensku
  • odoslanie priamo od Nielsen CZ

Záujemci o ďalší predaj môžu vybraný tovar z oblasti umeleckých materiálov objednávať aj vo veľkoobchodnom režime. Jedná sa predovšetkým o výrobky z produkcie tradičného a veľmi známého holandského výrobcu umeleckých farieb ROYAL TALENS, štetce americkej firmy FM BRUSH, napnuté plátna aj plátna v metráži a ďalšie. V prípade Vašeho záujmu kontaktujte prosím produktového manažéra pre umelecké materiály na adrese: patrik.david@nielsen.cz.