Alumíniové a drevené obrazové profily, klinové rámy

Profily vyrábané spoločnosťou Nielsen Design sú absolútnou špičkou, hlavne vďaka unikátnej technológii „tiahnutia“ líšt z takmer 100% hliníku; následného predpnutia a „zmrazenia“. To sa zásadnou mierou prejavuje v neskoršej farebnej vyrovnanosti a stálosti predovšetkým eloxovaných povrchov u materiálov tejto značky. Výroba a povrchová úprava sú vysoko sofistikovaným procesom patentovaným pred mnohými rokmi v Spojených štátoch amerických a dovedeným do dokonalosti u nemeckého výrobcu. Profily sú veľmi pevné, nosné a stálofarebné; na vývoji nových variant sa pravidelne podieľajú prední svetoví dizajnéri.

Alumíniové rámovacie profily Nielsen sú pojmom vo svete moderného a funkčného dizajnu; značka je v obore celosvetovým lídrom.

Vitajte vo svete čistého alumínia profilov Nielsen.

 

 

 

 

Drevené rámovacie profily Nielsen odrážajú aktuálne dizajnové trendy ja klasiku drevených obrazových profilov. Zásadnými hľadiskami pri výbere sú kvalita použitého materiálu, dokonalosť spracovania, a skúsenosti výrobcov s povrchovou úpravou. Dodávateľmi týchto materiálov sú prední svetoví výrobcovia a to z Talianska, Španielska, Portugalska alebo Nemecka. To je mimo iné zárukou ekologických postupov pri výrobe drevených profilov a to ako z hľadiska certifikovaného získavánia drevnej hmoty, tak použitia najnovších ekologických prostriedkov povrchovej úpravy.

Novinky sú do ponuky zaraďované po dôkladnom zvážení všetkých okolností v spolupráci s dodávateľmi, predními odborníkmi na moderný dizajn aj kľúčovými prodejcami firmy. 

Inšpirujte sa širokou ponukou drevených profilov Nielsen. 

 

 

 

 

 

Klinové rámy pre zostavenie napnutého plátna.

Našou prioritou je kvalita.
Drevo je prírodný materiál, ktorý má tendenciu ďalej pracovať, pri väčšej zmene vlhkosti alebo teploty sa môže krútiť alebo ohýbať. Aby sme predošli akýmkoľvek komplikáciám a defektom, preferujeme špičkovú kvalitu. Preto výrobu zadáváme prestížnemu výrobcovi, ktorý vďaka objemom svojej výroby drží na tunajšie pomery „obrovskú“ zásobu dobre preschnutého dreva, niekoľkokrát sme upravili tvar rámu a pre zvýšenie tvarovej stability používame u našich rámov technológiu prstového spoja. V neposlednej rade kvalitu rámu ovplyvňuje aj volba materiálu – naše klínové rámy sú z tvrdej, severskej borovice.

Vďaka pestrej ponuke našich klinových rámov si môžete sami zostaviť nepreberné množstvo formátov, kde sú často k dispozícii dĺžky dielov aj po jednom centimetri. Podľa veľkosti výsledného formátu môžete voliť zo štyroch typov rámov, líšiacich sa silou aj tvarom. 

 

 

 

Veríme, že Vás ponuka Nielsen Design rámovacích materiálov zaujala a že ste priaznivcom „rámovania na mieru“, které je dostupné u našich kvalifikovaných predajcov. Našu spoločnosť - výhradného zástupcu a veľkoobchodného dodávateľa pre celé Slovensko nájdete tu.